Jos de Leeuw Directeur
Martin Krijgsman Adjunct-directeur
Jeanette Benschop (ma-di) Groep 1A
Zorg en vervanging
Marion Pegels (wo-do-vr) Groep 1A
Marieke Zwaan (ma-di) Groep 1B (ma-di)
Groep 1D (wo)
Leerjaarcoördinator
Zorg en vervanging
Annemieke Faasen (wo-do-vr) Groep 1B
Yvonne Albers (ma-di) Groep 1C
Eventmanager
Saskia Dekker (wo-do-vr) Groep 1C
Astrid Verberk (ma-di-do-vr) Groep 1D
Larissa van Buijtenen Groep 2A
Leerjaarcoördinator
Nikita Bajnath (ma-di) Groep 2B
Zorg en vervanging
Marleen Vermolen (wo-do-vr) Groep 2B
Annemijn van Meel Groep 2C
Manuelle Gerrits Groep 3A
Laura Lindhout Groep 3B
Debbie van Amen (ma-di) Groep 3C
Vakleerkracht Lekker Fit!
Sanne Stad (wo-do-vr) Groep 3C
Deborah van der Elst (ma-di-vr) Groep 3D
Jojanneke Trommel (wo-do) Groep 3D
Leerjaarcoördinator
Zorg en vervanging
Jimmy Scheerder Groep 4A
Ad Timmermans (ma-di-wo) Groep 4B
Zorg en vervanging
Wouter van Dorp (do-vr) Groep 4B
Zorg en vervanging
Maike Peperstraten Groep 4C
Leerjaarcoördinator
Sandra van der Broek Groep 5A
Jennifer Croese Groep 5B
Jennifer Brinkman Groep 5C
Shelley van der Pol Groep 6A
Inge de Jong Groep 6B
Astrid Ramdhan (ma-di-do-vr) Groep 6C
Leerjaarcoördinator
Roos de Bruin LIO (wo-do) Groep 6C
Sharon Meijndert (ma-di-wo-vr) Groep 7A
Leerjaarcoördinator
Barend de Jong (do) Groep 7A
Zorg en vervanging
Remco Tielemans Groep 7B
Evan Mavris LIO (di) Groep 7B
Tristan Weber Groep 8A
Emelie Wijnen Groep 8B
Leerjaarcoördinator
Chabeli Liefeld (ma-di-do-vr) Groep 8C
Shirly Hulsen (wo) Groep 8C
Internbegeleider (groep 7/8)
Zorg en vervanging
Wendy van Rossum Internbegeleider (groep 1/2/3)
Coördinator Meer Leertijd
Zorg en vervanging
Sylvie Hendriks Internbegeleider (groep 4/5/6)
Zorg en vervanging
Manon Hartmans Leerjaarcoördinator (groep 5)
Zorg en vervanging
Wendy de Kramer Schoolopleider
Zorg en vervanging
Estelle de Leeuw Eventmanager
Vakleerkracht Lekker Fit!
Anita van der Hoeven Zorg en vervanging
El Hocein Asrih Zorg en vervanging
Jorge Gomes Vakleerkracht Lekker Fit!
Fabian van Venetië Vakleerkracht Lekker Fit!
Guendoline Hagenstein (dans) Vakleerkracht meer leertijd
Sandra Wouters (handvaardigheid) Vakleerkracht meer leertijd
Fieke van Dieren (beeldende vorming) Vakleerkracht meer leertijd
Elly Mulder (yoga) Vakleerkracht meer leertijd
Bianca Fieret (yoga) Vakleerkracht meer leertijd
Zorg en vervanging
Bob van de Lugt (theater) Vakleerkracht meer leertijd
Harald van der Sluijs Veer (techniek en engels) Vakleerkracht meer leertijd
Steven Vreugdenhil (techniek) Vakleerkracht meer leertijd
Irma Sewcharan Onderwijs ondersteunend personeel
Sahila el Barkany Onderwijs ondersteunend personeel
John van Dorsten Onderwijs ondersteunend personeel
Renato da Silva Onderwijs ondersteunend personeel
Klaas Barendrecht Onderwijs ondersteunend personeel
John van der Poel Onderwijs ondersteunend personeel