Jos de Leeuw Directeur
Martin Krijgsman Adjunct-directeur
Wendy de Kramer Schoolopleider
Wendy van Rossum Internbegeleider (groep 1/2/3)
Nikita Bajnath Groep 1/2A
Roos Westerbeek Groep 1/2B (ma-di)
Annemieke Faasen Groep 1/2B (wo-do-vr)
Yvonne Albers Groep 1/2C (ma-di)
Eventmanager (wo)
Saskia Dekker Groep 1/2C (wo-do-vr)
Astrid Verberk Groep 1/2D (ma-di-wo)
Marion Pegels Groep 1/2D (vr)

Zorg en vervanging

Marieke Zwaan Groep 1/2E (ma-vr)
Leerjaarcoördinator
Zorg en vervanging (wo-do)
Marleen Vermolen Groep 1/2E (di-wo-do)
Annemijn van Meel Groep 1/2F
Ingrid Zahoer Ondersteuning 1/2
Gioella Bruins Ondersteuning 1/2
Rüveyda Gürcan Ondersteuning 1/2
Jessica Watson Ondersteuning 1/2
Deborah van der Elst Groep 3A (ma-vr)
Zorg en vervanging
Jojanneke Trommel Groep 3A (di-wo-do)
Leerjaarcoördinator
Zorg en vervanging (ma)
Larissa van Buijtenen Groep 3B
Leerjaarcoördinator
Debbie van Amen Groep 3C (ma-di)
Vakkracht Lekker Fit! (do-vr)
Sanne Stad Groep 3C (wo-do-vr)
Sylvie Hendriks Internbegeleider (groep 4/5/6)
Ad Timmermans Groep 4A (ma-di-wo)
Tristan Weber Groep 4A (do-vr)
Zorg en vervanging (ma-di-wo)
Jennifer Croese Groep 4B
Ruby Kruiniger Groep 4B (lio)
Maike Peperstraten Groep 4C
Leerjaarcoördinator
Fleur Knuever Groep 4C (lio)
Anita van der Hoeven
Manon Hartmans Groep 5A (ma-di-vr)
Leerjaarcoördinator
Laura Lindhout Groep 5A (wo-do)
Sandra van der Broek Groep 5B
Jennifer Brinkman Groep 5C
Shelley van der Pol Groep 6A
Roos de Bruin Groep 6B
Astrid Ramdhan Groep 6C (ma-di-do-vr)
Leerjaarcoördinator
Wouter van Dorp Groep 6C (wo)
Schoolopleider (ma-di-do-vr)
Shirly Hulsen Internbegeleider (groep 7/8) (ma-di-wo-do)
Manuelle Gerrits Groep 7A
Remco Tielemans Groep 7B
Leerjaarcoördinator
Nikki Korpel Groep 7B (lio)
Inge de Jong Groep 7C
Chabeli Liefeld Groep 8A (ma-di-do-vr)
Leerjaarcoördinator
Barend de Jong Groep 8A (wo)
Groep 8C (do)
Schoolopleider
Sharon Meijndert Groep 8C (ma-di-wo-vr)
Jeannette Benschop Zorg Peuters groep 1-2 (ma-di-wo)
El Hocein Asrih Zorg 3-4
Bianca Fieret (yoga) Vakkracht
Zorg en vervanging 1-4
Jorge Gomes Vakkracht Lekker Fit!
Fabian van Venetië Vakkracht Lekker Fit!
Guendoline Hagenstein (dans) Vakleerkracht
Paul van der Blom Vakleerkracht beeldende vorming
Fieke van Dieren (beeldende vorming) Vakleerkracht
Elly Mulder Vakkracht yoga
Bob van de Lugt Vakkracht theater
Harald van der Sluijs Veer Vakkracht techniek
Steven Vreugdenhil Vakkracht alle daags rekenen
Aisha Biervliet Vakleerkracht ICT & kindercoach
Farah Karmany Vakleerkracht Engels
Eva van Boxtel Cultuurcoach
Irma Sewcharan Onderwijs ondersteunend personeel
Sahila el Barkany Medewerker ouderbetrokkenheid
John van Dorsten Onderwijs ondersteunend personeel
Renato da Silva Onderwijs ondersteunend personeel
Klaas Barendrecht Onderwijs ondersteunend personeel
John van der Poel ICT